KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 7908103
nr 790 8103
Mikael Kihlman
(f. 1953), Sverige
Färgetsningar, 6 st. Mikael Kihlman (f. 1953), numrerade, signerade, ramens innermått: 40x30
Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 12 november 2012
kl 17:38:54
700 kr
1.000 kr
1.500 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.600 kr